گروه ورزشی / حوزه فوتبال ایران ۱۳۹۷/۰۷/۰7

مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس، گفت: با تمام توان به مصاف السد می‌رویم و امیدوارم بتوانیم نتیجه خوبی بگیریم.


به گزارش خبرگزاری فارس، علی علیپور در حاشیه تمرین پرسپولیس گفت: شرایط پرسپولیس خوب است ما در بازی با الدحیل بسیار خوب کار کردیم و توانستیم به نیمه‌نهایی صعود کنیم. در ادامه با سپیدرود و استقلال بازی داشتیم که سلامت از این دو مسابقه خارج شویم. حالا هم دیدار با السد در پیش است و باید تلاش کنیم نتیجه خوبی بگیریم. در این مسابقه کمال کامیابی‌نیا، محمد انصاری و حسین ماهینی را در اختیار نداریم امیدوارم با توصیه‌هایی که برانکو انجام می‌دهد بتوانیم نتیجه خوبی بگیریم.

وی در مورد اینکه آیا می‌تواند مقابل دفاع پرقدرت الدحیل گلزنی کند، تصریح کرد: همه بچه‌ها تلاش می‌کنند و من فقط مهاجم اول تیم نیستم همه در کنار هم خوب هستیم. هم من و هم منشا تلاش می‌کنیم و در کنارمان امید عالیشاه و سیامک نعمتی هم تلاش می‌کند تا بتوانیم نتیجه خوبی بگیریم.

علیپور در مورد غیبت چند بازیکن پرسپولیس، تصریح کرد: کار بسیار سخت است و برای همین همه هم‌قسم شدیم تا بتوانیم با تلاش بیشتر نتیجه بگیریم.

وی در پایان گفت: درس زیادی از مرحله نیمه‌نهایی سال قبل گرفتیم و با کادر فنی و دانشی که داریم امیدوارم بتوانیم با تاکتیک مناسب نتیجه خوبی در این بازی بگیریم.

انتهای پیام

این خبر را به اشتراک بگذارید :