(گروه ورزشی / فوتبال ایران ۱۳۹8/فروردین/5)

مدیر تیم ملی فوتبال امید گفت:با توجه به نتایج کسب شده در این گروه بچه های ما تنها باید به فکر صعود با پیروزی برابر عراق در آخرین بازی باشند.


به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، حمید استیلی در خصوص بازی دوم تیم المپیک اظهار داشت: ما در نیمه اول موقعیت های خوبی به دست آوردیم اما نتوانستیم به گل برسیم و در نیمه دوم با تعویض هایی که داشتیم شاهد تغییر شرایط بازی بودیم. خوشبختانه تعویض‌های هجومی باعث شد به هدفمان در این بازی برسیم و با 3 گل مقابل یمن پیروز شدیم. همانطور که پیش بینی می شد در این گروه هیچ مسابقه آسانی وجود ندارد.

مدیر تیم ملی امید اضافه کرد: ما در این بازی به گل‌های بیشتری نیاز داشتیم و با توجه به نتایجی که کسب شده برای صعود قطعی و صدرنشینی فقط باید به فکر شکست عراق باشیم. در واقع چاره ای به جز پیروزی نداریم و البته فراموش نکنیم که از امتیاز میزبانی استفاده می‌کنیم. خواسته ما از هواداران فوتبال این است که با پشتیبانی همه جانبه برابر عراق از تیم ما حمایت کنند. این بازی یک فینال تمام عیار در گروه است و هدفی به جز صعود نخواهیم داشت. درخواست ما این است که با قدرت از تیم امید حمایت کنند و به ورزشگاه بیایند تا بتوانیم مجوز صعود را به حمایت تماشاگران و پیروزی برابر عراق کسب کنیم.

انتهای پیام

(مجله خبری ورزشی اسپورت نیوز)

این خبر را به اشتراک بگذارید :