گروه ورزشی / حوزه فوتبال ایران  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶

بسیاری از هواداران پرسپولیس که نتوانستند بلیت تهیه کنند به دنبال خرید بلیت از طریق بازار سیاه هستند.


به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، دیدار دو تیم پرسپولیس و الدحیل قطر در ورزشگاه آزادی از ساعت 18:30 برگزار خواهد شد.

* رفته به رفته به تعداد هواداران افزوده می‌شود. بسیاری از تماشاگران پرسپولیس با شعار پرسپولیس قهرمان آسیا در حال رفتن به ورزشگاه آزادی هستند.

* ترافیک نیمه سنگینی در محوطه بیرون ورزشگاه آزادی وجود دارد، پارکینگ‌های شماره 2، 4، 6 کاملاً تکمیل است و بسیاری از هواداران ماشین‌های شخصی خود را کنار اتوبان پارک می‌کنند.

* با توجه به بازی حساس پرسپولیس مقابل نماینده قطر در لیگ قهرمانان آسیا بسیاری از هواداران برای رفتن به ورزشگاه با نبود بلیت مواجه شده‌اند. این در حالی است که بسیار از تماشاگران نتوانسته‌اند از طریق سایت بلیت تهیه کنند و به دنبال این هستند که در ورزشگاه آزادی بلیت به دست بیاورند تا بازی را از نزدیک مشاهده کنند.

* بعضی افراد سودجو بلیت‌های زیادی دارند که در ورزشگاه آزادی سعی می‌کنند از طریق بازار سیاه به فروش برسانند.

* یکی از افراد بلیت روبه‌روی جایگاه را به قیمت 50 هزار تومان قیمت‌گذاری کرده است تا هوادارانی که نتوانسته‌اند بلیت تهیه کنند، مجبور شوند از طریق بازار سیاه بلیت را تهیه کنند.

* با توجه به اینکه زمان بازی مصادف شده با ایام سوگواری سالار شهیدان یکسری از هواداران با لباس مشکی‌رنگ در حال رفتن به ورزشگاه هستند.

این خبر را به اشتراک بگذارید :