گروه ورزشی / حوزه فوتبال ایران ۱۳۹۷/۰۶/۲۸

سرمربی تیم ملی فوتسال کشورمان گفت: تورنمنت تبریز در تقویم فیفا ثبت شده و هدف ما در این تورنمنت جوانگرایی است.


سید محمد ناظم الشریعه در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد مسابقات چهار جانبه تبریز گفت: همانطور که اطلاع دارید این تورنمنت در تقویم فیفا ثبت شده و هدف ما در این تورنمنت جوانگرایی است و انشالله این تیم را برای مسابقات مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۹ آمادهکنیم.

سرمربی تیم ملی فوتسال ادامه داد: در این تورنمنت سعی کردیم بیشتر به بازیکنان جوان میدان دهیم و فقط ۳ بازیکن به نام‌های مهدی جاوید، سنگ سفیدی و سپهر محمدی که میانگین سنی آن‌ها با سایر بازیکنان متفاوت است را با خود به این مسابقات می‌بریم و بقیه بازیکنان از لحاظ شرایط سنی جوان هستند و می‌توانند در آینده به تیم ملی کمک زیادی کنند.

سرمربی تیم ملی فوتسال همچنین اسامی ۱۵ بازیکن نهایی را جهت حضور در اردوی تیم ملی و همچنین برای شرکت در مسابقات چهار جانبه تبریز اعلام کرد و بر این اساس سپهر محمدی، سعید مومنی، علیرضا رفیعی، محمد شجری، محمدرضا سنگ سفیدی، مسلم اولاد قباد، ابوالقاسم عروجی، مهرداد قنبرزاده، امین نصرالله زاده، مرتضی عزتی، سعید احمد عباسی، مهدی جاوید، امین مجیدی پور، توحید لطفی و ابوالفضل حسینی بازیکنان دعوت شد به این اردو هستند.

وی در پایان گفت: تمامی این بازیکنان باید تا قبل از ساعت ۱۳ روز جمعه مورخ ۳۰ شهریورخود را در محل هتل آکادمی فوتبال به کادر فنی تیم ملی معرفی کنند و انشالله شنبه عازم تبریز خواهیم شد.

انتهای پیام

این خبر را به اشتراک بگذارید :