گروه ورزشی / فوتبال ایران ۱۳۹۷/۰8/14

باشگاه پدیده که این هفته باید به مصاف استقلال برود برای حضور در تهران بلیت تهیه کرد.


به گزارش خبرگزاری فارس، تاریخ برگزاری بازی استقلال و پدیده در روز 18 آبان در ورزشگاه آزادی باعث دردسر شده است. برگزاری بازی یک روز قبل از فینال آسیا در ورزشگاه آزادی نشدنی است و همین باعث شده تا سازمان لیگ از استقلال بخواهد به جای برگزاری بازی در ورزشگاه آزادی در ورزشگاه تختی این دیدار را برگزار کند اما باشگاه استقلال به دلیل نامرغوب بودن چمن تختی تهران حاضر به برگزاری بازی حساس خود با پدیده نیست.

البته باشگاه استقلال پیش از فصل ورزشگاه تختی را به عنوان ورزشگاه دوم خود معرفی کرده است با این حال به دلیل کیفیت بد ورزشگاه تختی حاضر نیست مقابل پدیده در این ورزشگاه به میدان برود.

پیشنهاد باشگاه استقلال به سازمان لیگ تعویق این بازی بوده است اما سازمان لیگ این درخواست را با باشگاه پدیده به صورت رسمی در میان نگذاشته اما مسئولان پدیده هم در رسانه ها در این چند روز اعلام کرده اند راضی به تعویق این دیدار نیستند و می خواهند همین جمعه مسابقه برگزار شود.

در هر صورت این باشگاه برای حضور در تهران بلیت پرواز تهیه کرده است و هتل خود را هم رزرو کرده اند. این درحالیست که فتحی مدیرعامل باشگاه استقلال باز هم تاکید کرده که در تختی به میدان نمی روند.

باید دید زور سازمان لیگ به باشگاه استقلال می رسد یا این باشگاه استقلال است که خواسته خود را عملی می کند.

انتهای پیام

این خبر را به اشتراک بگذارید :