گروه ورزشی / حوزه فوتبال ایران ۱۳۹۷/۰۶/۳۰

سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت: فردا بازی سختی داریم نفت تیم قابل احترامی است برای همه تیم ها احترام قائلیم بازی سختی داریم.


به گزارش خبرگزاری فارس،‌علی دایی در نشست خبری پیش از بازی با نفت مسجد سلیمان اظهار داشت: امیدوارم عزاداری‌هایمان مورد قبول واقع باشد همیشه حرمت این ایام را نگه دارید. فردا بازی سختی داریم نفت تیم قابل احترامی است برای همه تیم ها احترام قائلیم بازی سختی داریم متاسفانه بعد از جدایی ویسی بازی با تیم نفت نداشته‌ایم. نفت مسجد سلیمان بعد از آمدن مرزبان تغییر کرده که ما هنوز از این تیم تیمی ندیده‌ایم با توجه به نتایجی که ما و نفت مسجد سلیمان گرفته‌ایم بازی سختی خواهد بود. سعی می‌کنیم روند پیروزی‌هایی که داشتیم را ادامه دهیم و در این بازی هم پیروز شویم تنها هدفمان این است که بازی خوبی داشته باشیم و سه امتیاز بازی را بگیریم.

وی در مورد اینکه صادق بارانی مصدوم شده است و امیدواریم که هرچه زودتر برادر بزرگتر شما هم سلامتی اش را باز یابد گفت: دو سه مصدوم داریم ما یک بازی سختی در جام حذفی داشتیم که 120 دقیقه مقابل این تیم بازی کردیم. وضعیت مصدومان هم این هفته مشخص می‌‌شود ما تمرینات خوبی را انجام دادیم و از هر نظر برای بازی آماده‌ایم و وضعیت‌مان خوب است ما این هفته فقط در روز عاشورا تمرین نکردیم.

دایی در پاسخ به سوال خبرنگار فارس مبنی بر اینکه دو میلیارد تومان را به پرسپولیس بخشیده تا مشکل این تیم در آسیا حل شود گفت: امیدوارم آنها به توافقی که کرده‌اند عمل کنند و هر چه زودتر تسویه حساب مالیاتی ما را بدهند و امیدوارم پرسپولیس با قدرت به کارش ادامه بدهد.

سرمربی سایپا در مورد اینکه سهمیه ایران در آسیا 2+ 2 شده گفت: ما از اول هم می‌دانستیم سهمیه ایران 2+2 است ما از ابتدا هم در پلی‌آف حضور داشتیم اما تیم ما کمتر از تیم‌های دیگر نیست و فوتبال خوبی بازی می‌کند و مشکلی برای حضور در پلی‌آف و دور مقدماتی نداریم. تیم ما به حدی رسیده که می‌تواند خوب کار کند. فقط برخی بازیکنان ما تجربه بین‌المللی ندارند که به مرور زمان این مساله هم حل خواهد شد.

وی در مورد کمک به زلزله‌زده‌ها اظهار داشت: من باید همیشه به مردم پاسخگو باشم که از روز اول هم در صفحه اینستاگرام خودم به مردم پاسخگو بودم و در روستای رولان که در کوه واقع شده است و کمترین خدمت به این روستا شده کار کرده‌ایم. می‌خواهیم خانه‌هایشان را بسازیم خیلی از شرکت‌ها با ما همکاری خوبی کرده‌اند و متریال را با قیمت تمام شده به ما دادند و خیلی از شرکت‌ها هم پول آن را هم نگرفتند. شرایط ما به گونه‌ای است که می‌خواهیم خانه‌هایی را در اینجا بسازیم که از تکنولوژی ایتالیایی استفاده کرده که نه تنها برابر زلزله بلکه در برابر هر چه فکرش را کنید مقاوم است چنین کاری در ایران انجام نشده است. ما می‌خواهیم خانه‌های مقاومی را در ایران داشته باشیم خدا را شکر لطف همه مردم شامل حال ما شده است و تا ریال آخر را صرف بازسازی این روستا می‌کنیم. حتی خیلی از خانه‌هایی را که بنیاد مسکن در آن ساخته کارهای داخلی آن باقی مانده است که ما تا جایی که بتوانیم آن را تکمیل می‌کنیم و این خانه‌ها را در اختیار مردم قرار می‌دهیم.

به گزارش فارس، مسعود خیاط به عنوان مدیر رسانه‌ای در کنار علی دایی نشست، همچنین محمد دایی برادر دایی به دلیل یک بیماری در بیمارستان بستری است او یکی از مربیان سایپا است.

این خبر را به اشتراک بگذارید :