گروه ورزشی / فوتبال جهان ۱۳۹۷/۰8/17

هافبک عراقی پرسپولیس پیش از دیدار با کاشیما گفت: در بازی برگشت بتوانیم بازی همیشگی خودمان را به نمایش بگذاریم می توانیم با قهرمانی در آسیا تاریخ سازی کنیم.


به گزارش خبرگزاری فارس، بشار رسن، هافبک عراقی پرسپولیس در مصاحبه با سایت فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) درباره لحظه از دست دادن مادرش گفت: اصلا آن روز را فراموش نمی‌کنم. واقعا برایم سخت بود که مادرم را که سنش پایین بود خیلی زود از دست دهم. او مادر و دوستم بود. بازیکنان دیگر می‌دانستند که مادرم فوت کرده است اما به من تا پایان بازی با آرژانتین چیزی نگفتند.

وی افزود: بعد از 7 روز عزاداری به خاطر از دست دادن مادرم به ایران برگشتم. به تمرینات پرسپولیس ملحق شدم و توانستم در 2 تمرین پیش از دیدار با السد حضور پیدا کنم. بعد از راه یابی به فینال احساس شادی و غم را باهم داشتم. چون مادرم همیشه اولین کسی بود که بعد از بازی با من تماس می گرفت ولی این اولین باری بود که او تماس نمی‌گرفت. این بازی من بعد از درگذشت مادرم بود. وقتی داور سوت پایان بازی را زد فهمیدم که نمی توانم با او صحبت کنم. واقعا سخت بود و نتوانستم جلوی ناراحتی‌ام را بگیرم.

ستاره عراقی درباره بازی فینال لیگ قهرمانان آسیا گفت: رسیدن ما به فینال واقعا امری موفقیت آمیز بود. کاشیما آنتلرز تیم خوبی است اما برای رسیدن به این مرحله تیم‌های قوی‌تر مثل الدحیل و السد را شکست دادیم. ما در بازی رفت مثل همیشه عمل نکردیم مخصوصا در نیمه دوم خوب عمل نکردیم. اما اگر در بازی برگشت بتوانیم بازی همیشگی خودمان را به نمایش بگذاریم می توانیم با قهرمانی در آسیا تاریخ سازی کنیم و در مسابقات جام باشگاه های جهان حضور پیدا کنیم.

انتهای پیام

این خبر را به اشتراک بگذارید :