گروه ورزشی / فوتبال ایران ۱۳۹۷/۰8/17

دروازه‌بان تیم ملی فوتبال ساحلی گفت: امیدوارم فوتبال ساحلی با غلبه بر روسیه صدرنشین شود.


پیمان حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد آخرین وضعیت تیم ملی فوتبال ساحلی در جام بین قاره‌ای که در امارات در حال برگزاری است، گفت: خدا را شکر شرایط تیم خوب است همانطور که اطلاع دارید ما اردوی پرتغال را در پیش داشتیم که در این اردو جوانان خوبی به تیم اضافه شدند و این اردو به شرایط تیم خیلی کمک کرد.

وی در ادامه گفت: تنها مشکلی که وجود دارد نبود احمدزاده است که وی در بازی با آمریکا دچار مصدومیت شده. این موضوع کمی در روحیه تیم تاثیر گذاشته است اما احمدزاده با توجه به تعصب و غیرتی که برای تیم دارد با توجه به اینکه پزشکان اجازه بازی کردن به او را ندادند اصرار به بازی دارد.

دروازه‌بان تیم ملی فوتبال ساحلی گفت: خداراشکر روز گذشته هم توانستیم تیم تاهیتی را ۴ بر ۲ شکست دهیم و از گروه خود بالا برویم و امروز هم قرار است در مرحله پایانی برای صدرنشینی به مصاف تیم روسیه برویم. امیدوارم در پایان با یک عنوان خوب و مدال خوشرنگ به کشور بازگردیم.

حسینی در پاسخ به سوالی که آیا مصدومیت شما جدی است، گفت: بله متأسفانه مصدومیتی از ناحیه گردن دارم و نمی‌توانم به طور کامل برای تیم بازی کنم. البته هر زمان که لازم باشد با تصمیم سرمربی و کادر فنی به تیم کمک خواهم کرد.

انتهای پیام

این خبر را به اشتراک بگذارید :