گروه ورزشی / فوتبال ایران ۱۳۹۷/۰8/22

بازیکن تیم فوتبال پیکان گفت: ما نتایج خوبی گرفته بودیم،‌ اما تعطیلی مسابقات لیگ برتر به ما ضربه زد.


مهدی شیری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درباره شکست تیم پیکان مقابل پارس‌جنوبی گفت: ما در این بازی مستحق شکست نبودیم چرا که خیلی خوب بازی کردیم، اما گل خوردیم و زمانی که می‌خواستیم این گل را جبران کنیم یک گل دیگر هم خوردیم و کار سخت شد.

وی ادامه داد: واقعاً فکر نمی‌کردیم که این نتیجه رقم بخورد چرا که ما برای برد و گرفتن سه امتیاز به شهر جم رفتیم و تلاش خودمان را هم کردیم، اما اتفاقی نیفتاد. با این همه باز هم تلاش می‌کنیم تا دوباره نتایج خوبی بگیریم چرا که امسال به دنبال کسب سهمیه آسیایی هستیم.

بازیکن تیم پیکان درباره اینکه نتایج این تیم در فصل جاری نسبت به زمان مشابه در فصل گذشته روند خیلی خوبی نداشته، اظهار داشت: ما چند بازیکن جدید گرفتیم و طبعاً نیاز به زمان داریم تا بازیکنان جدید با سایر بازیکنان هماهنگ شوند از طرفی باید بگویم که تعطیلات لیگ برتر به ما ضربه زد چرا که ما شرایط ایده‌الی داشتیم و از سه بازی دو برد و یک مساوی کسب کرده بودیم، اما تعطیلی لیگ به ما ضربه زد و باید تیم را جمع کنیم تا بتوانیم در نیم‌فصل در رتبه خوبی قرار بگیریم.

بازیکن تیم پیکان در مورد بازی تیمش مقابل فولاد تصریح کرد: فولاد تیم خوب و قابل احترامی است و از بازیکنان و شرایط خوبی بهره می‌برد. هر چند که شاید این تیم نواقصی هم داشته باشد اما ما برای بازی با این تیم آماده می‌شویم و نقاط ضعف و قوت‌شان را پیدا خواهیم کرد تا روی آن کار کنیم. ما به دنبال کسب سه امتیاز این بازی هستیم البته آقای جلالی در تیم فولاد کار کرده و از این تیم شناخت خوبی دارد و می‌توانیم از همین شرایط استفاده کنیم.

شیری درباره بازی با پرسپولیس که 28 آبان برگزار خواهد شد،‌افزود: اجازه بدهید درباره این بازی بعد از بازی صحبت کنم.

وی در پایان در خصوص اینکه رتبه تیم پیکان در پایان فصل چه خواهد بود، اظهار داشت:‌من فکر می‌کنم شرایط ما نسبت به فصل گذشته بهتر شود و امیدوار هستم که بتوانیم امسال سهمیه آسیایی بگیریم.

انتهای پیام

این خبر را به اشتراک بگذارید :