گروه ورزشی / حوزه فوتبال ایران ۱۳۹۷/۰۷/۰۱

عضو هیأت مدیره باشگاه استقلال خوزستان، گفت: برای تمدید قرارداد داریوش یزدی خیلی زود است اما او همه جوره مورد حمایت باشگاه قرار دارد.


محمد رحیمی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد وضعیت استقلال خوزستان، گفت:‌ در هیأت مدیره بحث‌های خوبی شده است. به دنبال این هستیم که از بحث تیم‌داری خارج شویم و شکل باشگاه بگیریم. تیم بسیار بی حاشیه کار می‌کند و دنبال این هستیم که مسائل پایه‌ای را فراهم کنیم. این معضلات از قبل بوده است و این مسئله مربوط به بحث امیر سلطانی نمی‌شود. مباحث مختلفی مطرح شده است و به دنبال این هستیم که تراز مالی را حل کنیم و بدهی‌ها را به صورت اولویت بندی پرداخت کنیم. بدهی‌های خارجی در اولویت است تا با جرایم کسر امتیاز رو به رو نشویم.

* از انتقال دلفی درآمد خوبی کسب می‌کنیم

وی افزود: بحث نقل و انتقال یونس دلفی در پیش است که درآمد خوبی نصیب باشگاه می‌شود و سعی می‌کنیم این پول را به بدهی‌ها اختصاص دهیم تا در ادامه با برنامه بهتر بتوانیم از وضعیت تیمداری خارج شده و به سمت باشگا‌ه‌داری برویم. با یکی دو اسپانسر توافق کردیم تا بعد از هفته هشتم در خدمت این دوستان باشیم. این یک قدم خوب است، از باشگاه‌هایی هستیم که کمترین هزینه را کردیم. امیدواریم این اسپانسرها در ادامه به باشگاه کمک کنند. از لحاظ پرداختی عقب نیستیم. قرار شده بعد از هر پیروزی پاداش پرداخت کنیم که این اقدام قبل از بازی با ذوب آهن برای دیدار با سپیدرود انجام شد. برای پاداش بازی با ذوب آهن هم اقدام می‌کنیم. آکادمی به صورت رسمی نداشتیم و قصد داریم یک آکادمی به شیوه درست و قابل استفاده داشته باشیم. می‌توانیم از این طریق به اهدافمان برسیم. از تجربیات پیشکسوتان استفاده می‌کنیم. باید اتاق فکری تشکیل شود تا شرایط به خوبی دنبال شود. هر هفته جلسه هیأت مدیره برگزار می‌شود تا با برطرف کردن مشکلات و ایجاد شرایط خوب تیم را به سمت جلو هدایت کنیم. استقلال خوزستان می‌تواند به موفقیت برسد و عملکردی که از تیم دیدیم نوید بخش آن است که می‌توان به جایگاه بهتری رسید.

* هواداران پشتیبان اصلی ما هستند

عضو هیأت مدیره باشگاه استقلال خوزستان در ادامه یادآور شد: از هوادارن می‌خواهیم پشتیبان ما باشند. آنها حامی اصلی ما هستند. مسئولان استانی هم به حمایت خود ادامه دهند تا این شرایط خوب تداوم داشته باشد.

* قصد داریم با پول دلفی بدهی‌مان را پرداخت کنیم

رحیمی در مورد میزان بدهی استقلال خوزستان و اینکه گفته می‌شود باشگاه حدود 6-7 میلیارد بدهی دارد، تصریح کرد: بدهی‌ها کمتر است. ما با رویکرد خاص و ثباتی که می‌خواهیم ایجاد کنیم قصد داریم با پولی که بابت انتقال دلفی به دست می‌آوریم بدهی‌ها را صفر کنیم.

* پیشنهاد کردیم یک فرد حقوقی به باشگاه اضافه شود

عضو هیأت مدیره باشگاه استقلال خوزستان در مورد بدهی‌های خارجی این تیم گفت: یکی دو پرونده خارجی داریم که امیر سلطانی بیشتر در جریان این مسئله قرار دارد. پیشنهاد کردیم یک فرد حقوقی را به باشگاه اضافه کنیم تا ظرف این دو سه هفته این مشکل را حل کنیم. جای نگرانی نیست و دنبال حل این موضوع هستیم.

* در مورد بانوان این هفته تصمیم می‌گیریم

وی در مورد وضعیت تیم بانوان استقلال خوزستان، خاطرنشان کرد:‌ علاقمند هستیم به فعالیت در بخش بانوان ادامه دهیم. بانوان جزوی از ورزش هستند. در این مورد مشکل بودجه داریم. باشگاه بودجه کمی دارد و این مسئله در دست بررسی است. این هفته تصمیم می‌گیریم که در لیگ باشیم یا نه. ما علاقمندیم که این کار را انجام دهیم اگر با اسپانسر جدید به توافق برسیم و بتوانیم بخشی از هزینه‌ را تامین کنیم شاید در بخش بانوان شرکت کنیم. البته شاید در این هفته بعد از بررسی‌هایی که می‌کنیم به این نتیجه برسیم که در بخش بانوان شرکت نکنیم.

* انتقال دلفی برای دو طرف مفید است

عضو هیأت مدیره باشگاه استقلال خوزستان در مورد اینکه بحث انتقال دلفی به کجا انجامید،‌ عنوان کرد: در تلاش هستیم تا این مشکل را حل کنیم. ظرف این یکی دو هفته با حل موضوع روادید دلفی اقدام لازم صورت می‌گیرد. این انتقال هم از لحاظ مادی برای باشگاه و از لحاظ فنی برای پیشرفت این بازیکن بسیار موثر خواهد بود. دلفی هم در جریان امر است و امیدواریم قدم مثبتی برای باشگاه و این بازیکن در همین راستا برداریم.

* برای تمدید قرارداد یزدی زود است

رحیمی در مورد مطرح شدن بحث تمدید قرارداد داریوش یزدی، اظهار داشت: برای این کار زود است. ما از یزدی راضی هستیم و کار بزرگی انجام داده است. در جایگاه خودم و همچنین سایر اعضا تا آخرین لحظه کنار او هستیم و حمایت خواهیم کرد. یک مربی تحصیل کرده جوانان و با دانش است که باید حمایت شود. با امکانات و شرایط موجود بهترین نتیجه را کسب کرده است. خیلی خوب است که او تمدید کند و سالیان سال کنار باشگاه باشد. او بسیار بی حاشیه است و برای ادامه همکاری علاقمند هستیم.

* از غفوری و پهلوانی تشکر می‌کنم

وی در مورد اینکه آیا امسال بودجه‌ای برای باشگاه در نظر گرفته شده است، گفت: بله بودجه در نظر گرفته شده و خیلی حمایت کردند. از کسری غفوری و پهلوانی تشکر می‌کنم. آنها با نگاه ورزشی کنار باشگاه بودند و از آنها تشکر می‌کنم.

 

انتهای پیام

این خبر را به اشتراک بگذارید :