گروه ورزشی / فوتبال ایران ۱۳۹۷/۰9/05

سرپرست باشگاه استقلال خوزستان، گفت:‌ فردی که باعث ایجاد مشکل در محل اقامت تیم شده بود به حمایت از سیروس پورموسوی آمده و از هواداران او بود.


محمداسد مسجدی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد وضعیت کادرفنی استقلال خوزستان، گفت: مثل بازی روز گذشته تا پایان نیم فصل کریم بوستانی به عنوان سرمربی حضور دارد و ایمان مبعلی به عنوان کمک مربی بازیکن او را همراهی می‌کند. همچنین از وحید حمدی‌نژاد هم کمک می‌گیرند تا باشگاه با بررسی‌ مسائل مختلف در مورد سرمربی به جمع بندی برسد. این نفرات قطعا در دو بازی آینده هم کار را پیش می برند.

وی در مورد اینکه آیا از سیدسیروس پورموسوی به خاطر کنار رفتن شکایت می‌کنند، عنوان کرد: خیر چرا این کار را انجام دهیم. پورموسوی همشهری‌ما است اما او رفتن او غیر حرفه‌ای بود.

سرپرست باشگاه استقلال خوزستان در مورد اینکه وقتی هواداران در محل استراحت تیم ایجاد حاشیه کردند پورموسوی حق داشته از این مسئله ناراحت شود، اظهار داشت: هوادار نباید وارد مکانی که تیم در حال استراحت است بشود اما این فرد از هواداران پورموسوی بوده و همراه با خود او به محل اردو آمدند. اتفاقا به حمایت از پورموسوی آنجا آمده بودند و وقتی این نفرات با فرد دیگری از باشگاه درگیر می‌شوند پورموسوی این مسئله را بهانه می‌کند و می‌گوید چون شرایط مناسب نیست من کناره گیری می کنم.

وی در مورد اینکه چه راه حلی برای بستن پرونده ساکونی دارند تا خطرات بعدی استقلال خوزستان را تهیه نکند، گفت: ابتدا باید با این بازیکن به توافق برسیم. وقتی توافق کردیم و بخشی از پول این بازیکن پرداخت شد دیگر وارد مرحله توافق شدیم و خود به خود این مشکلات حل می‌شود.

انتهای پیام

این خبر را به اشتراک بگذارید :